U-подібна велосипедна стійка Krosstech

  • Виробник: Krosstech
  • Модель: Krosstech
  • Наявність: На складі
  • 930.00 грн.


U-образні стійки для паркування велосипедів. Металева велосипедна стійка в формі літери "U" - це оптимальний варіант створення компактного і безпечного паркувального місця для велосипеда. Класичний дизайн продукції дозволить гармонійно Доповнити будь-яке місце, сформувавши атмосферу надійності для відвідувача. Наприклад, використовувати подібний стенд можна біля офісної будівлі, школи або будь-якого магазину.

Комфорт відвідувань збільшить вашу популярність.

Використання U-образних стійок для фіксації велосипедів біля входу в офіс, центр обслуговування клієнтів або інші установи показує турботу про відвідувача. Навіть при відсутності двоколісного транспорту, враження при відвідуванні буде сприятливим, підсвідомо наполягаючи на довіру і надійність при виконанні своєї частини зобов'язань. Таким чином, невеликі витрати на формування парковки для велотранспорту за допомогою металевих підставок підвищать популярність серед населення. Причому така модель стійки є однією з найпопулярніших серед любителів велосипедного спорту завдяки відразу декільком властивостям:

• висока міцність конструкції, нівелюються ймовірність крадіжки за допомогою злому або пошкодження самого кріплення;

• оптимальний розмір і конфігурація, що забезпечують швидку фіксацію і зняття з парковки;

• міцність закріпленої дуги і непорушність конструкції, що дозволяють мінімізувати механічні пошкодження та подряпини рами навіть при поспіху.

Матеріал велосипедних стійок виконаний зі сталі, оцинкованої гальванічним способом (електролітичний метод нанесення тонкого захисного шару цинку на виріб) та покритим захисним лаком, завдяки цьому стійки прослужать дуже довго.

Бренд Krosstech
Матеріал оцинкована сталь
Висота стійки 80 см
Ширина стійки 35 см
Діаметр труб 48,3 мм
Країна-виробник Польща

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре