Дерев'яна залізниця Будівельний майданчик 3,8м 67 елементів PlayTive Junior

  • Виробник: PlayTive
  • Модель: Junior
  • Наявність: На складі
  • 1 499.00 грн.


Дерев'яна залізниця з великою кількістю будівельної техніки та обладнання дозволить вашій дитині відчути безмежність фантазій та уяви, втілюючи в реальність найсміливіші сюжети і ситуації. У розвиваючому наборі від Playtive Junior передбачена можливість будівництва довгого залізничного полотна і установка в обраних місцях вказівних знаків, шлагбаумів, переїздів, поворотних механізмів для зміни руху і багато чого іншого.
Основними двома пунктами зупинки в дорозі з набором будівельного залізничного майданчика будуть:

  • пункт навантаження та вивантаження, на якому встановлюється величезний кран, який здійснює переміщення вантажу та транспорту;
  • дорожні роботи та місце базування всієї будівельної техніки.

Поєднання залізниці і будівельного майданчика - це можливість максимально задіяти свою уяву, покращити навички моторики та отримати знання про механізм роботи різних типів обладнання. Оригінальний набір легко поєднується з будь-якими іншими наборами від Playtive Junior, дозволяючи поєднати і доповнити придуману рольову гру, наситивши її реалістичними аксесуарами.


Слід зазначити, що розробник передбачив в комплектації відразу 67 окремих елементів, складання рейкової колії до 3,8 метрів і безліч транспортних засобів. Склад з транспортом очолює локомотив, оснащений функцією самостійного пересування, а також передбачено надійну і просту в експлуатації магнітне зчеплення.

Даний набір призначений для дітей від 3 років.

Бренд PlayTive
Вік від 3 років
Протяжність дороги 3,8 м
Тип живлення батареки
Матеріал деревина, пластик
Комплектування робоча техніка, дорога, кран, локомотив з платформою, фігурки
Країна-виробник Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре