Дерев'яна залізниця Future 4,6м 56 елементів PlayTive Junior

  • Виробник: PlayTive
  • Модель: Junior
  • Наявність: На складі
  • 1 399.00 грн.


Набір дерев'яної залізниці «Future» від німецького виробника Play Tive Junior - це не тільки цікава іграшка, але і ефективний розвиваючий інструмент для малюків.

Розробники наділили локомотив можливістю самостійного пересування, встановивши потужний акумулятор, що заряджається за допомогою стандартного роз'єму USB. Крім яскравого самохідного локомотива в комплекті «Future» передбачено будівництво трьох пунктів на шляху прямування:

  • центральний залізничний вокзал з поворотним колом, механізм дозволяє змінювати напрямок руху поїзда або встановити склад для заміни та додавання вагонів;
  • тунель з прозорим ковпаком;
  • переїзд зі шлагбаумами. 

Поїзд з пасажирськими вагонами передбачає можливість функції прямого та зворотного ходу. Для зчіпки складу використовується магнітне з'єднання, сумісний з іншими транспортами та наборами серії Playtive Junior. При цьому, склад буде пересуватися по дерев'яних рейках, які можна встановити в різних конфігураціях, збільшуючи шлях або навіть склавши кільцеву нескінченну дорогу. Максимальна відстань зібраних рейок з бука для залізниці складе 4,6 метра.


Виробник пропонує використовувати повний комплект аксесуарів та елементів для зборки переїзду, сигнальних і вказівних знаків, мостів та багато іншого. Уздовж дороги можна також встановити ліхтарі, збільшивши деталізацію і реалістичність. Не забудьте про тунель, ефект освітлення в якому навіть не вимагає установки батареї.

Даний дерев'яний набір призначений для дітей від 3 років.

Бренд PlayTive
Вік від 3 років
Протяжність дороги 4,6 м
Матеріал деревина, пластик
Комплектування тунель, 2-поверхова станція, поворотний круг, фігурки, машинка, потяг, дорога
Вага 2,07 кг
Країна-виробник Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре