0967196363
пн-пт: 9.00-20.00 сб-нд: Вихідні

Багатоваріантний 6-панельний дерев'яний бар'єр / манеж Malatec 5,4 м Польща

Виробник: Maxigate
Модель: 5,4
2 100.00 грн.

  • Наявність: На складі

Бар'єр виготовлений з екологічного матеріалу, який є дружнім для людей та тварин; алергіки це оцінять, оскільки вони мають електростатичні властивості, деревина не буде заряджатися електрикою - вона не збирає пил.


Хвіртка в бар'єрі подвійно закріплена - щоб відкрити її, підніміть хвіртку вгору і перемістіть дерев'яний прямокутник вгору.  Немає ризику, що його випадково відкриють, наприклад, під тиском домашньої тварини.  Гладко відшліфовані дерев'яні елементи та нековзні пінопластові ніжки, а також дверний замок забезпечують, щоб бар'єр забезпечував відповідний ступінь захисту та використання.

6 окремо регульованих панелей дають змогу пристосувати до форми та розмірів простору. Повністю налаштований, він дозволяє захистити площу до 5,4 кв.м, що дозволяє створити контрольовану зону з великою кількістю свободи всередині.

Пристрій підходить для окреслення безпечної зони, на якій можна пересуватися, а також для обмеження доступу домашніх тварин.


Характеристики:

  • матеріал: соснова деревина;
  • площа: 5,4 кв м;
  • розміри 1 панелі (висота / ширина 1 панелі): 68 / 90см;
  • розміри після розкладання - прямокутник (довжина / ширина / висота): 172/90 / 69,5 см;
  • вага з упаковкою: 7,9 кг.Призначення конкретної площі в приміщенні чи на відкритому повітрі допомагає доглядати та гарантувати безпеку.  Дерев’яний багатоваріантний бар'єр із хвірткою - це пристрій, який не просто легко встановити та використовувати відразу після установки.  Усі деталі додатково закруглені, що значно мінімізує ризик отримання травм навіть у разі прямого, динамічного контакту.

Також це буде відмінним рішенням для утримання домашніх тварин, таких як собаки.  Оснащений рухомими воротами з подвійним захистом від відкривання.  У складеному стані бар'єр  займає мало місця, що полегшує його зберігання.

З метою підвищення безпеки бар'єр можна прикріпити його до стіни або інших стійких предметів, постійно прикріплених до землі.  Набір включає всі елементи, необхідні для підготовки до використання.  Установка проста і не вимагає занадто багато часу або спеціальних навичок.


Велосипедні стійки
Країна-виробник Польща
Характеристики
Стан Новий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Багатоваріантний 6-панельний дерев'яний бар'єр / манеж Malatec 5, 4 м Польща