0965031343
пн-пт: 9.00-20.00 сб-нд: Вихідні

Олія конопляна КБД CBD

5% 10 мл Flowrolls

520.00 грн.

10% 10 мл Flowrolls

920.00 грн.

15% 10 мл Flowrolls

1 300.00 грн.

20% 10 мл Flowrolls

1 550.00 грн.

25% 10 мл Flowrolls

1 813.00 грн.

Reakiro 3%

499.00 грн.

30% Flowrolls

1 999.00 грн.

35% Flowrolls

2 199.00 грн.

40% Flowrolls

2 399.00 грн.

Reakiro 5%

679.00 грн.

Reakiro 10%

1 049.00 грн.

Reakiro 15%

1 349.00 грн.

Cannamed Medic 5% 10 мл

550.00 грн.

Cannamed Medic 10% 10 мл

940.00 грн.

Cannamed Medic 15% 10 мл

1 400.00 грн.

Показано з 1 по 15 із 31 (всього 3 сторінок)

Олія конопляна КБД CBD

Ми пропонуємо олію КБД в різних концентраціях - 5, 10, 15, 20 і 25%. Її склад складається з екстракту конопель (Cannabis Sativa L). Основним активним інгредієнтом конопляної олії є КБД, який надає дуже широкий терапевтичний ефект. Кожна олія, представлена в нашій пропозиції, повністю безпечна і легальна. Дія КБД додатково посилюється широким спектром інших природних канабіноїдів, тобто CBDA, THC, THCA, CBC, CBGA, CBG, CBDV, CBN. Більш того, олія КБД багата на вітаміни і мінерали, флавоноїди і терпеноїди, а також на незаміні жирні кислоти. Різноманітний спектр біологічно активних сполук сприяє сильному терапевтичного ефекту, а також смаку і запаху. Олія містить тільки слідові кількості ТГК і не має психоактивних властивостей. Підтвердженням високої якості олії КБД є сертифікати органіки і безпеки, а також ретельний контроль на кожному етапі виробництва. Крім того, наші продукти перевірені швейцарськими та польськими лабораторіями на збереження канабіноїдів, омега-кислот і вітамінів.


Властивості конопляної олії
Натуральна олія КБД, завдяки своїм властивостям, широко використовується в медицині і позитивно впливає на організм. Канабіс, багатий каннабідіолом, в першу чергу має знеболюючу дію. Рецептори канабіноїдів розкидані по всьому тілу, завдяки чому олія ефективно заспокоює і знімає болі в хребті, нервах, головному мозку, невропатії, розсіяному склерозі та інших причинах. КБД зменшує набряк і запалення в суглобах і кишечнику. Олія КБД також цінується за свої нейроактивні і нейропротекторні властивості, завдяки яким бореться з психічними розладами, регенерує і стимулює нервову систему, надає розслабляючу дію, покращує концентрацію, знімає стрес і занепокоєння і допомагає заснути. Використовується для лікування нудоти і блювоти. КБД розслабляє кровоносні судини і бореться з окислювальним стресом, тим самим захищаючи від серцевого нападу, серцевих захворювань та інсульту. Крім того, його вживання може знизити артеріальний тиск. Канабіноїди в цілому послаблюють або пригнічують судоми, тому олія КБД зазвичай використовується при епілепсії і лікарсько-стійкій епілепсії.

Природний КБД допомагає в лікуванні більшості цивілізаційних і неврологічних захворювань, таких як хвороба Паркінсона. Альцгеймера, деменції, шизофренії, діабету, атеросклерозу, раку, розсіяного склерозу, хвороби Лайма, астми, алергії, РА, хвороби Крона, мігрені, депресії і багатьох інших.


Як використовувати олію КБД
У нашому магазині ви знайдете олію КБД - вміст КБД 5%, 15%, 20% і 25%. Концентрація і дозування олії залежать від недуги і терапевтичного результату, якого ми хочемо досягти, а також від індивідуальних чинників. Найкраще почати з невеликої кількості, поспостерігати за реакціями організму і поступово збільшувати дозу олії КБД, поки не буде досягнутий бажаний ефект. Щоб спостерігати ефекти, олію слід використовувати регулярно і протягом відповідного періоду часу. Крім того, цю добавку можна вживати по-різному, але найчастіше її наносять піпеткою під язик. Цей метод забезпечує високу біодоступність каннабідіола і швидке всмоктування в кровотік через слизову. Залишки метаболізуються в печінці.


Як виготовляється конопляна олія КБД
Виділення канабіноїдів з конопель здійснюється методом CO2-екстракції з органічних конопель зі Швейцарії. Надкритична екстракція діоксиду вуглецю дає чистий екстракт, що містить повний спектр природних активних речовин канабісу, без використання хімічних речовин. Крім того, олія КБД, отримана таким чином, не містить рослинних восків, важких металів і пестицидів, а також грибків і плісняви, присутніх в грунті і повітрі. Екстракт квіток конопель є основним інгредієнтом олії КБД.