0965031343
пн-пт: 9.00-20.00 сб-нд: Вихідні

Bellelli

Bellelli

1994: Bellelli починає виробник велосипедних сидінь, спочатку орієнтованих на ринки Північної Європи, де їзда на велосипеді є своєрідною традицією.
Головною метою компанії були:
- впровадження стандартів якості, що вимагаються європейськими країнами шляхом випробування всієї продукції інститутом TÜV у Німеччині
- досягнення дуже високого співвідношення якості та ціни на продукцію
- привабливий дизайн проданої продукції
2002 рік: 8 років Bellelli - це історія успіху: щорічні продажі - це вже 250 000 велосипедних сидінь, що ставить Bellelli як одного з лідерів на цьому ринку Європи, продукція якого доступна у понад 20 країнах від Східної та Західної Європи до Мексики, Тайваню чи Ізраїль. Bellelli також виробляє велосипедні аксесуари, такі як крила, кошики, багажні причепи тощо.
2003 рік: Bellelli представляє модель "Genius", перше автокрісло в історії компанії, яке є великим викликом для компанії, що виходить на ринок автомобільних сидінь. Складність та витонченість цієї галузі, повністю присвячена безпеці дітей, вимагали великих фінансових витрат та ноу-хау. Як і в індустрії велосипедів, Беллеллі був повністю відданий розробці цього сегмента, використовуючи досвід кращих інженерів.
2005 рік: компанія переїжджає на новий завод поблизу шосе Ровіго / Верона на Баді-Полісине. На цьому новому місці проведено інфраструктурні роботи, щоб розмістити його флагман, згідно стратегії компанії, щоб досягти якості будь-якою ціною: обладнання для проведення динамічних тестів на аварійні сидіння на дитячих автомобільних сидіннях. Єдина італійська компанія, що пропонує цей тип обладнання. Цього ж року набув чинності новий європейський стандарт безпеки для носіїв велосипедів: EN 14344. Тепер потрібно буде замінити всі товари асортименту.
2006 рік: Беллеллі представив найважливішу інновацію в європейській велосипедній індустрії на виставці EURO BIKES в Німеччині: перші утверджені EN 14344 дитячі велосипеди. До кінця 2007 року асортимент дитячих транспортних засобів для велосипедів складатиметься з 5 нових моделей! Дитячі автокрісла були представлені на виставці "Jugend" з новими тканинами, що проникли, які мали великий успіх.
2007 рік: на ярмарку KIND + JUGEND у Німеччині, найважливішій у Європі для дитячої галузі, Беллеллі презентував повний асортимент дитячих автокрісел, від дитячих автокрісел до моделей для дітей 10/12 років.
2009 рік: в останні кілька років на ринку була запущена система кріплення дитячих сидінь під назвою ISOFIX; воно полягає в кріпленні дитячого сидіння до автомобільного сидіння без використання ременів безпеки. На ярмарку в Німеччині Bellelli презентував модель "Tiziano", яку можна використовувати з ременями безпеки традиційним способом або з системою ISOFIX. Крім того, заздалегідь, відповідно до законодавства, він оснащений глибокими боковими щитами, які ще не потрібні, але незабаром будуть, щоб пройти випробування бічного впливу.
2009 рік також був роком великого комерційного прориву. Не тільки продукція для широкомасштабної дистрибуції: MammaCangura, бренд із специфічною продукцією із детальним дизайном, призначеним для спеціалізованих магазинів.
2010 рік: «Maximo» - продукт, який довго чекали батьки. Це автомобільне сидіння для багатьох груп, яке можна використовувати з 9-місячного до 12-річного віку з можливістю відкидання його на зовсім маленьких дітей. Maximo також був розроблений з урахуванням бічних ударів, з перевагою мати незалежний підголівник, що дозволяє адаптувати його до різних стадій росту.
2011 рік: Також у Німеччині була представлена ​​лінійка органічних тканин з натуральних волокон, таких як бамбук та бавовна. Бамбук має антисептичні властивості і дуже вбирає. З цього приводу також були представлені інші предмети, присвячені малюкам: килимки проти задухи, підставки для шиї та інші вироби, виготовлені з натуральних волокон.


155.00 грн.

1 950.00 грн.

2 299.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)